BASIN ODASI

Türkiye'nin en prestijli eğitim platformu olan Educashow, bu yıl 30 Mart – 2 Nisan Tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezi / Harbiye’de 10. Kez kapılarını açtı. Eğitime dair her şeyin bulunabileceği, sektörün tüm yenilikleriyle eğitimcileri bir araya getiren Educashow Eğitim Teknolojileri ve Okul Ekipmanları Fuarı 2017’de ayrıca öğretmenlere ücretsiz sertifikalı eğitim programları, ünlü konuşmacılarla buluşmalar ve yüzlerce yeni ürünün lansmanı gerçekleşti.

 

HEPSİ EDUCASHOW'DA;

Sertifikalı Seminer ve Atölyeler, 100’lerce yeni ürün ve proje

Türkiye'nin en prestijli eğitim platformu olan Educashow, bu yıl 30 Mart - 2 Nisan tarihleri arasında kapılarını 10. kez İstanbul Kongre Merkezi Harbiye’de açtı.

Educashow Eğitim Teknolojileri ve Okul Ekipmanları Fuarı bu yıl birbirinden zengin seminer, atölye ve sunumlarıyla, 10. yaşında, sektörün önde gelen aktörlerini yine buluşturdu.

Eğitim Teknolojileri Zirvesi Koordinatörü Öğr. Gör. Işıl Boy Ergül’ün katkılarıyla oluşturulan bilimsel programlar sayesinde sektör mensupları ve eğitmenler arasında kurulan köprü güçlenmeye devam etti.

 

ÖĞRETMENLERE ÜCRETSİZ SERTİFİKALI EĞİTİMLER VERİLDİ

Educashow'un bir diğer önemli gündemi ise öğretmenleri, öğretmen adaylarını, eğitim uzmanlarını, eğitim gelişimcilerini yakından ilgilendiriyor. Çünkü kurulduğu günden bu yana öğretmenlere, mesleki becerilerini sürekli yenileme ve geliştirme olanağı da sunan, böylece öğrencilerin daha iyi eğitim almasını amaçlayan Educashow, dört gün boyunca ücretsiz sertifikalı atölye programları düzenledi.

 

27 BAŞLIK ALTINDA YÜZLERCE YENİLİK TANITILDI

Dört gün süren Educashow'un özel salonlarında özel gündemli oturumlar düzenlenirken, fuar alanında ise yüzlerce yeni ürünün lansmanı gerçekleştirildi.

Lansmanı yapılan ürünler 27 başlık altında sınıflandırıldı. İşte o başlıklardan bazıları: Bilgisayar-tablet-internet uygulamaları, ihtiyaca özel yazılım uygulamaları, robotik uygulamaları, akıllı sistemler, laboratuvar sistemleri, 3D yazıcılar, e-learning çözümler, sanal gerçeklik, bina hizmetleri, matbaa ve yayıncılık, engelli çözümleri, güvenli araç sistemleri ve taşıma modelleri, yeni eğitim teknikleri, danışmanlık, tekstil ve yaratıcılığı arttıran eğitim materyalleri.

Türkiye'nin ve dünyanın en iyi firmalarının eğitime yönelik en yeni ürün, strateji ve modellerini sergiledikleri Educashow'da, ziyaretçiler ilk elden ürünleri deneme fırsatı da yakaladılar.

 

EĞİTİM GİRİŞİMCİLERİNE BÜYÜK FIRSAT

Fuar alanında oluşturulan ve tamamen yeni eğitim girişimlerine ayırılan bölümünde, girişimciler proje ve ürünlerini yatırımcı ve eğitim yöneticilerine tanıtıp, burada kurdukları ilişkiler ile eğitimin geleceğine yön verme şansına sahip oldular. STEM için oluşturduğumuz ortak proje sunum alanında ise her seviyede öğrenci ve akademisyen projeleri ile yer aldı.

 
EDUCASHOW

Türkiye'nin en prestijli “Eğitim platformu”

Educashow Eğitim Teknolojileri ve 
Okul Ekipmanları Fuarı'nın 11. büyük buluşması için

bizi takip etmeye devam edin!

İletişim

0216 414 20 15

educashow@boyutgroup.net

19 Mayıs Mah. Sümer Sk. Sümko Sitesi
No:5-B, M7 Blok Kat:2 Daire:12, 34736
Kozyatağı - İstanbul

 

 

Bizi Facebook'tan takip edin Bizi Twitter'dan takip edin Bizi Youtube'dan takip edin  Bizi Instagram'dan takip edin   Bizi Linkedin'den takip edin
 
Copyright © Boyut Fuarcılık
Think Medya