ZİYARETÇİ MERKEZİ

Türkiye’nin İlk Eğitim Teknolojileri ve Okul Ekipmanları Fuarı

Educashow Hakkında

Educashow; güncel eğitim ihtiyaçları doğrultusunda, eğitim sektörüne yönelik yeni malzeme, teknoloji ve hizmetler geliştirip üreten firmaları 10 yıldır bir araya getiriyor. Aynı zamanda eğitimcilerin gelişimlerini sağlamak üzere hazırlanan bilimsel programlar sayesinde, misyonuna uygun olarak eğitim sektörünü desteklemeyi amaçlıyor.

Boyut Fuarcılık tarafından, 12 yıldır gerçekleşen Educaturk Eğitim Fuarlarına katılan tüm yükseköğrenim kurumları, Educashow’un potansiyel ziyaretçileridir. Böylelikle eğitim verenler ile eğitime; malzeme, teknoloji ve hizmetlerini geliştiren firmalar, Educashow çatısı altında geniş birliktelik ve iletişimi sağlamış oluyorlar.

Educashow, misyonuna uygun olarak her zaman olduğu gibi yine Türk eğitim sektörüne büyük katkılar sağlayacaktır.

Her yıl katılımcıların öneri ve talepleri doğrultusunda kendini geliştiren yapısıyla Educashow, 30 -31 Mart 2017 - 01 - 02  Nisan 2017 tarihleri arasında 10. kez kapılarını ICC - İstanbul Kongre Merkezi'nde açtı. 11. Büyük buluşma için bizi takip edin!

 

 
EDUCASHOW

Türkiye'nin en prestijli “Eğitim platformu”

Educashow Eğitim Teknolojileri ve 
Okul Ekipmanları Fuarı'nın 11. büyük buluşması için

bizi takip etmeye devam edin!

İletişim

0216 414 20 15

educashow@boyutgroup.net

19 Mayıs Mah. Sümer Sk. Sümko Sitesi
No:5-B, M7 Blok Kat:2 Daire:12, 34736
Kozyatağı - İstanbul

 

 

Bizi Facebook'tan takip edin Bizi Twitter'dan takip edin Bizi Youtube'dan takip edin  Bizi Instagram'dan takip edin   Bizi Linkedin'den takip edin
 
Copyright © Boyut Fuarcılık
Think Medya