KATILIMCI MERKEZİ

Katılımcılarımız Anlatıyor!

2014 Katılımcı Yorumları

3BFAB
Biz Türkiye’ye 3 boyutlu yazıcıları getirtiyoruz ve bunun eğitimde kullanılması için bu fuara katıldık. Yaz kampı olarak Robert Koleji ile ortak bir kampımız var. Bu fuara gelme sebebimiz de buydu. Amacımız hem üniversiteler, hem okullar hem meslek liselerine 3 boyutlu yazıcıları tanıtmak.

BEKDATA TEKNOLOJİ A.Ş.
Eğitim teknolojileri ile ilgili Boyut Fuarcılık’ın son 8 yıl içinde yapmış olduğu bu çalışmadan dolayı kendilerini kutluyorum. Çok da fazla ekonomik olarak kazanç sağlamamalarına rağmen, eğitime verilen bu hizmetlerinden dolayı da kendilerine teşekkür ediyorum. Bu fuarcılık sadece eğitime, bu işi yaparak para kazanmaktan ziyade, birazcık hizmettir diye düşünüyorum. Bu seneki fuar için ayrıca teşekkür etmek istiyorum. Bu fuar doğrudan ilgili insanların geldiği, katılımcıları memnun eden son derece güzel bir fuar. Ben tüm eğitimcilere, tüm eğitim gönüllülerine katılanlara gönülden teşekkür ediyorum.

BİLFEN YAYINCILIK VE TİC. A.Ş.
Bilfen Yayıncılık, 2010 Ocak ayında kurulan Türkiye’nin önde yayıncı kuruluşlarından birisidir. Şu an hali hazırda 400’e yakın çeşidimizle Türkiye’deki özel resmi okullara 200’ün üzerinde bayimizle hizmet vermekteyiz. Educashow’a katıldık çok ta memnun olduk. Çünkü Boyut Fuarcılık’ın profil kitlesi çok hoşumuza gitti. Gerçekten iyi kurumlar geldi. Nokta atışı olarak kurumlara güzel bir şekilde tanıtımımızı yaptık. Mutlu ve güzel bir fuar oldu. İnşallah önümüzdeki senelerde katılım daha fazla olur. Teşekkürler.

BÜRO SEREN
Büro Seren Mobilya 26 yıllık tecrübesiyle hem okul mobilyaları, çelik mobilya, ofis mobilyaları, restorant mobilyaları konusunda hem Türkiye pazarında hem de yurtdışında faaliyet gösteren bir firma. Burada olma amacımız Educashow’da okul ve eğitim mobilyaları açısından ürünlerimizi sergilemek. Bu fuar sayesinde ürünlerimizi hem mevcut müşterilerimize, hem de Educashow ve Boyut Fuarcılık’ın bize sağlamış olduğu müşteri kitlesine duyurma şansı bulduk. Bu anlamda, fuar süresince verimli görüşmelerimiz oldu. Öncelikle bu fuarı düzenledikleri için teşekkür ediyoruz. İleri ki yıllarda da bu fuarın yapılmasıyla, daha iyi yol alacağımıza eminim. Şimdiden teşekkür ederim.

DERSPEKTİF
Derspektif 3 yıl süreyle hazırlanan, arkasında çok büyük bir ekibin bulunduğu, AR-GE departmanımızın Yıldız Teknik Üniversitesi Teknopark’ta olduğu bir sistem. Biz bu fuarda öncelikle organizasyonun içindeki herkes son derece iyi takipçi, her istediğimiz de aradığımızda birilerinin yardıma ihtiyacı olduğunda yanımızda birilerini bulduk. Gerçekten organizasyon çok iyiydi.  Biz gerçekten ekipteki arkadaşlara çok teşekkür ediyoruz. Bizim, gerek okullarla gerek kurumlarla gerek işbirliği yapmak istediğimiz kurumlarla ve hatta bazılarıyla bugüne kadar hiç tanışma fırsatımız olmadığı kurumlarla da tanışma, görüşme şansımız oldu. İnşallah bir dahaki fuarlarda da hep beraber sizlerle görüşüyor ve çalışıyor olacağız.  Ekibe de çok teşekkür ediyorum yanımızda olduğu için.

DOĞUŞ OKUL YAYINLARI TİC. LTD. ŞTİ.
Eğitim mobilyaları alanında başta olmak üzere, üretim faaliyeti gösteren üreticiden son kullanıcıya hizmet şeklinde çalışan Samsun merkezli bir şirketiz. Fuarın bizim açımızdan değerlendirmesini yapacak olursak, beklentilerimize cevap veren bir fuar olduğunu ifade edebilirim. Sonuçta sektöre hitap eden bir fuar olması dolayısıyla davetlilerin de sektörden olması bizim amacımıza hizmet eden bir çalışma oldu. Bu anlamda ben size de teşekkür ediyorum.

EGİTİMHANE.COM
Biz Eğitimhane.com sitesiyiz. 1 milyondan fazla öğretmen üyemiz var. Öğretmenlere yönelik içerik üreten bir web sitesiyiz. Educashow Fuarına bu sene katıldık. Çok ta memnunuz. Seneye yine katılmayı düşünüyoruz. Öğretmen arkadaşlarımız bizi ziyaret ediyorlar. Ziyaretlerinden de çok memnunuz. Çok güzel geri dönüşler aldık. Seneye daha donanımlı ve daha güçlü katılacağız. Çok teşekkürler.

GİLBO - ROBOTSEPETİ.COM
Biz firma olarak, robotik eğitim üzerine odaklanmış bir firmayız. 5 yaşından başlayaraktan üniversite seviyesine kadar farklı alanlarda robotik eğitimin yaygınlaşması için çalışıyoruz ve robotik ekipmanlar tedarik ediyoruz. Bizim fuardan beklentimiz öncelikle, eğitim sektörüne bu yeni teknolojiyi tanıtmak oldu. Bu konuda Boyut Fuarcılıkla çalışmaktan memnunuz. Çünkü bu konuda eğitim sektörüne eğitim teknolojilerini tanıtmak üzerine bir fuar bugüne kadar yoktu. Bu sayede bu şansa ulaşmış olduk. Buraya üniversitelerden tutun da kolejlere, ilköğretim okullarına, orta öğretim okullarına kadar birçok kişi geliyor. Onun dışında bilinçli veli grupları geliyor. Bu sayede de aslında müşteri kitlemize daha hızlı bir şekilde ulaşmış oluyoruz. Umarım bu fuarlar gitgide daha da büyüyerek daha da kalitesi artarak devam eder.

NATURA OKUL KIYAFETLERİ
Natura Özel Okul Kıyafetleri ‘’Okulda Moda’’ sloganıyla öğrencilerin dışarıda da rahatlıkla giyinebileceği şık ve rahat ürünler tasarlamaktadır. Muhteşem bir ekip, muhteşem bir takiple beraber Educashow’u 4 gün içerisinde en verimli ve optimum seviyede kullanıldığını düşünüyorum. Bence fuar önümüzdeki yıl ve ilerleyen yıllarda çok daha tekrar tekrar edilmeli. Tekrar buradan kendi şahsım adına ve kurumum adına tüm arkadaşlara yardımları için teşekkürlerimi iletiyorum.

KİM PSİKOLOJİ
Educaturk ve Educashow fuarlarına ilk günden beri sürekli katılan bir firmayız. Kim Psikoloji Kariyer İstihdam Merkezi olarak profesyonellere hizmetlerimizi tanıtmak ve yaptığımız çalışmaları onlarla paylaşmak, onların beklentilerini ölçmek için fuarlara katılmayı çok önemli buluyoruz. Educashow da bu fuarların en başında gelen önemli bir eğitim fuarı. Ben bu imkanı sağladığı için Boyut Fuarcılık’a teşekkür ediyorum.

MODERN VİZYON EĞİTİM TEKNOLOJİLERİ VE MOBİLYALARI SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
Biz eğitim araçları ve teknolojilerinde, bu eğitim alanlarında faaliyet göstermekteyiz. Şu anda akıllı tahtayla faaliyet vermekteyiz. Bu fuara gelirken bizim amacımız dört tane veya beş tane müşteriyle tanışmak görüşmekti. Fakat herhalde şu anda otuzun üzerinde müşteriyle iletişim kurmuş bulunuyoruz. Gayet verim aldık diyebiliriz.

MUCİT ÇOCUK BİLİM PARKLARI KURMA VE GELİŞTİRME DERNEĞİ
Ben Teknik öğretmenim. Mucit Çocuk Bilim Parkı Kurma ve Geliştirme Derneği üyesiyim. Derneğimiz Türkiye’de bilim parklarını kurmak geliştirmek ve bilim parkları hakkında farkındalık oluşturmayı amaçlamaktadır. Bu amaçla Educashow fuarında yaptığımız deney setlerini sergilemek istedik. Çok ta memnun kaldık. Gelen hedef kitlesi, bizim ulaşmak istediğimiz hedef kitlesiyle birebir örtüşüyordu. Bu fuarın eğitim kalitesini arttırması açısından olumlu olacağını düşünüyorum. Gelecek seneler de bu fuara katılmak istiyoruz.

NEL ELEKTRONİK CİHAZLAR İMALAT VE TİCARET A.Ş.
Firmamız 45 yılı aşkın tecrübesiyle okullarımıza, üniversitelerimize eğitim cihazları sağlanması konusunda hizmet vermektedir. Ürünlerimiz genelde fizik kimya biyoloji elektrik-elektronik eğitim setlerinden oluşmaktadır.. Fuar beklediğimizden çok daha iyi geçti. Gerçekten Educashow fuarında olmaktan çok mutluyuz. Çünkü bir çok müşterimizle, bir çok öğretmenimizle burada tekrar karşılaşma imkanı bulduk. Yeni öğretmenlerimizle tanıştık. Dolayısıyla bizim için çok verimli geçti diyebilirim. Fuardan beklentilerimiz genelde yeni müşteri bulabilmek, onlarla tanışabilmek ve hizmetlerimizi onlara da ulaştırabilmek amacını güdüyoruz. Educashow fuarında bu 4 günlük süre boyunca buna fazlasıyla ulaştık. Bize bu yardımı sağlayan herkese, emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz.

POLİNOM İNŞAAT SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
Şirketimizin faaliyet alanları yoğunluklu olarak kolej, okullar, anaokulları, bu tarz inşaat faaliyetlerini anahtar teslimi yani temelden açılış sürecine kadar olan kısımda gereksinimleri, ihtiyaçları karşılayacak boyutta inşaat faaliyetleri yürütmekteyiz. Fuar süreciyle ilgili de şunu demek isterim; 4 günlük süreç içerisinde katılımın yeterli olduğunu düşünüyorum. Bizim için optimal bir katılım olduğunu düşünüyoruz ve nitelikli olduğunu düşünüyoruz. Umut ediyorum ki buradan güzel şeyler çıkartacağız.  Bundan sonraki fuar süreci içerisinde de tekrar birlikte olacağımızı umut ediyorum. Teşekkür ediyorum.

TEKNODİZAYN LTD.ŞTİ.
Educashow fuarına 3 boyutlu yazıcı teknolojisini tanıtmak amacıyla geldik. Burada 4 gün boyunca hem 3 boyutlu yazıcıları hem de onunla yapılabilecek ürünleri eğitim alanına nasıl entegre edebiliriz bunları ziyaretçilerle paylaştık. Bizim adımıza güzel bir fuar geçti. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz.

 
EDUCASHOW

Türkiye'nin en prestijli “Eğitim platformu”

Educashow Eğitim Teknolojileri ve 
Okul Ekipmanları Fuarı'nın 11. büyük buluşması için

bizi takip etmeye devam edin!

İletişim

0216 414 20 15

educashow@boyutgroup.net

19 Mayıs Mah. Sümer Sk. Sümko Sitesi
No:5-B, M7 Blok Kat:2 Daire:12, 34736
Kozyatağı - İstanbul

 

 

Bizi Facebook'tan takip edin Bizi Twitter'dan takip edin Bizi Youtube'dan takip edin  Bizi Instagram'dan takip edin   Bizi Linkedin'den takip edin
 
Copyright © Boyut Fuarcılık
Think Medya